Hakkımızda

10 yıllık tecrübe sahibi olan firmamız, tüm plastik atıkların geri dönüşümünü sağlamaktadır. Amacımız yapıları gereği doğal yollarla yok edilemeyen atıkları, bilimsel ve teknolojik yöntemlerle dönüştürerek ham madde olarak üretim süreçlerine dahil etmektir. Geri dönüşüm konusunda yasalara uygun teknolojiler ve yöntemler kullanarak, atıkların çevreye en uygun şekilde geri kazanılmasını sağlıyoruz.

Kaliteye önem veren bir firma olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten bir alt yapıya sahibiz. Bu işe uygun ekipmanlarımız ve sürekli kendini geliştirmeyi ön planda tutan ekibimizle işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Geri dönüşümle sağlanan ekonomik karın yanında doğayı korumayı da ön planda tutuyoruz. Tüm faaliyetlerimizi doğayı koruma bilinci ve sorumluluğuyla gerçekleştiriyoruz. Doğal yollarla yok edilemeyen atıklar, zamanla çevreye zarar vermektedir. Bulut Geri Dönüşüm Sanayi olarak, doğal kaynakların tükenme tehlikesinin olduğunu biliyoruz. Biz doğayı korumayı önemsiyoruz. Bu kapsamda çevreye zararlı olan atıkların geri dönüşümünü sağlayarak doğayı korumaya destek oluyoruz.

Tehlikeli ve tehlikesiz birçok atığın geri dönüşümünü yasal düzenlemelere uygun bir şekilde yapıyoruz. Geri dönüşüm konusunda dünyadaki gelişmeleri takip ederek uzmanlaşmayı ön planda tutuyoruz. Bulut Geri Dönüşüm olarak, profesyonel ekipmanlarımız ve uzman ekibimizle, hizmet verdiğimiz her alanda aynı hassasiyetle çalışmayı benimsemiş bulunmaktayız.

 

 

 

Bulut Geri Dönüşüm olarak, doğal yollarla yok edilemeyen atıkları, birtakım teknolojik yöntemlerle geri dönüştürerek, üretime dahil ediyoruz. Ekonomik karın yanı sıra doğanın korunmasına da katkıda bulunuyoruz. Profesyonel ekipmanlarımız ve uzman ekibimizle, kaliteli hizmet vermeyi benimsemiş bulunmaktayız.

Bizden Kareler

+90 216 394 15 61
info@bulutgeridonusum.com
Her hakkı saklıdır. Web site tasarım ve kodlama WEATRA

Merhaba!
Bize yazın ve size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

info@bulutgeridonusum.com